המלצות ההורים

גן לי - ברוח מונטסורי

נוב 18, 2013 | מאת ezez

הגן מומלץ ביותר! בתי נהנתה מכל רגע, וגם אני כהורה הייתי שקט וידעתי שאנחנו בידיים מנוסות וטובות. רוני באמת יודעת מה היא עושה שם. בתהליך הבירור כאשר שמעתי שהגן בשיטת מונטסורי אמרתי לעצמי "כן בטח הכל שיווק ושמות" אבל עם תוצאות לא יכולתי להתווכח. ילדים יושבים בשקט, משחקים ויוצרים באווירה דינמית והרמונית, והבת שלי פשוט רצתה ללכת לגן בבוקר ולפעמים לא רצתה לחזור מהגן. במיליה אחת: מומלץ. מקצועני, בטיחותי, מהנה, מזין, ואפילו מפתח הרגלים בריאים. מומלץ בחום.

אוק 21, 2013 | מאת יעל נוה

הבן שלי היה מאושר בגן מהרגע הראשון. רוני עניינה אותו ואתגרה אותו בכל פעם במשהו אחר, ובכל פעם הוא יצא עם הרגשה של יכולת ומסוגלות, שבנתה לו בטחון עצמי והעצימה אותו. בנוסף במהלך השנה עברנו תקופה ארוכה של גמילה די כושלת וצוות הגן היה מדהים, קיבל את זה ולא גרם לנו או לילד להרגשה רעה סביב הנושא. ממליצה בחום! יעל

אוק 21, 2013 | מאת iragur

אהבתי את שיטת החינוך, הילדה הרבה יותר עצמאית, עושה הרבה דברים לבד. הגננת משקיעה הרבה בלימוד, מכינה משחקים שמתחלפים באופן קבוע לפיתוח מוטריקה עדינה וכישורים חשבובים אחרים. הגן נקי, מאורגן יפה ונעים. ממליצה בחום.

אוק 21, 2013 | מאת מיכל

גן מקסים, איכותי, קשוב לילדים. הצוות חם ומסור , אך לא על חשבון הצד הלימודי. איתן בננו היה מגיע בדילוגים עליזים בכל בוקר, חוזר בכל יום עם תובנה אחרת, התפתח להפליא ונחשף למגוון רחב של חוויות מלמדות ומעשירות. תודה לרוני ולצוות כולו. מיכל ואמיר לוין.